Skontaktuj sie z nami!

+48 798 822 004

  • FHU Ribas Krzysztof Rybarczyk
  • ul. Łukasiewicza 6
  • 83-000 Pruszcz Gdański
  • NIP: 5782980356
  • REGON: 361730598

ribas@ribas.pl
RibasRent

Wypożyczalnia samochodów dostawczych — Trójmiasto

Prowadzisz firmę budowlaną, transportową lub kurierską? A może planujesz przeprowadzkę bądź większe zakupy w sklepie meblowym? Niezależnie od tego, w jakim celu potrzebujesz samochodu dostawczego, w naszej wypożyczalni wynajmiesz wybrany model szybko oraz w przystępnej cenie. Podejmujemy współpracę z firmami działającymi w różnych branżach, hurtowniami, jak również Klientami indywidualnymi z Trójmiasta i całego województwa pomorskiego. Zapewniamy nowoczesną flotę sprawnych pojazdów renomowanych marek, zespół doświadczonych specjalistów, a także atrakcyjny cennik.

Wynajem busów — L2H1, L3H2, kontener

Nasza oferta została stworzona w taki sposób, aby spełnić zróżnicowane oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Osobom z Sopotu, Pruszcza Gdańskiego i innych miast województwa pomorskiego proponujemy wynajem takich aut jak Opel Vivaro, Renault Trafiic, Peugeot Boxer czy Fiat Ducato. Współpracując z naszą wypożyczalnią samochodów dostawczych, możesz wynająć busy o różnych wymiarach — L2H1, L3H2 oraz o zabudowie kontener.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Klientom naszej wypożyczalni samochodów dostawczych proponujemy krótkoterminowy i długoterminowy wynajem aut na komfortowych warunkach. Zapewniamy nowoczesne, w pełni sprawne pojazdy, terminowość, transparentność oraz przystępne ceny. Jeśli więc potrzebujesz wynająć samochód w Sopocie bądź innej lokalizacji na terenie województwa pomorskiego, skontaktuj się z nami! Dopasujemy konkretną ofertę do Twoich indywidualnych potrzeb!