Niezawodne środki transportu to podstawa w wielu branżach. Potrzebne są nie tylko w firmach kurierskich i transportowych. Znacznie usprawniają pracę również chociażby przedsiębiorstwom budowlanym, przeprowadzkowym czy zakładom produkcyjnym, które chcą realizować dostawy swoich artykułów na własną rękę. Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych Ribas z Gdańska oferuje szybki i bezproblemowy wynajem busów — przekonaj się, dlaczego współpraca z nami to dobry wybór!

Wypożyczalnia aut dostawczych Ribas – co nas wyróżnia?

Aby spełnić oczekiwania naszych klientów — zarówno prywatnych, jak i biznesowych — stawiamy przede wszystkim na nienaganny stan techniczny naszej floty. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię wynajem busa o kompaktowych rozmiarach, jak na przykład Opel Vivaro, czy też dużego samochodu dostawczego takiego jak Peugeot Boxer, u nas znajdziesz najlepszy środek transportu. Każde z dostępnych aut jest w pełni sprawne i gotowe do jazdy, a co więcej — żaden z modeli dostępnych w naszej wypożyczalni nie jest starszy niż 3 lata.

Wynajem aut dostawczych dopasowany do Twoich potrzeb

Wiemy, że nasi Klienci prowadzą działalność w różnych trybach, dlatego jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę. Niezależnie od potrzeb i charakteru Twojej branży, zapewnimy Ci profesjonalne doradztwo i szybką realizację wynajmu samochodu dostawczego. Nasz profesjonalny zespół zadba o to, aby wybrane przez Ciebie auto w pełni odpowiadało Twoim wymaganiom – udzielamy także doradztwa w sprawie wyboru najlepszego modelu busa do zadań, które przed Tobą stoją. Dzięki indywidualnej wycenie masz również pewność konkurencyjnych cen usług wypożyczalni oraz braku ukrytych kosztów.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Ribas – szeroki zakres usług dodatkowych

Nasza oferta to nie tylko nowe, w pełni technicznie sprawne pojazdy – to również szereg opcjonalnych udogodnień, które możesz samodzielnie dopasować do swoich potrzeb. Wynajem busa w Gdańsku realizowany przez firmę Ribas może obejmować również usługi kierowcy — nasz pracownik sprawnie zrealizuje wyznaczone mu kursy. Możesz również zlecić naszej wypożyczalni samochodów dostawczych wykonanie zleceń transportowych. Sami zaplanujemy trasę oraz przejmiemy formalności, a wszystko rozliczymy na podstawie indywidualnej wyceny.

Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych może zapewnić Ci również podstawienie i odbiór wybranego auta pod dowolny adres w Gdańsku. Na życzenie klientów busy na wynajem wyposażymy także w specjalne pasy transportowe, które ułatwią bezpieczny przewóz dóbr wymagających szczególnej ochrony. Korzystając z oferty Ribas, możesz zdecydować się również na pełne ubezpieczenie ze zniesieniem udziału własnego w szkodzie na czas wypożyczenia.

Wynajem busa w Gdańsku — krótko- czy długoterminowy?

Potrzebujesz pojazdu dostawczego na jeden lub kilka dni, aby sprawnie zrealizować nieprzewidziany projekt? A może Twojego firmowego busa spotkała trudna awaria i szukasz niezawodnego auta na dłuższy okres? W wypożyczalni samochodów Ribas oferujemy możliwość wynajmu krótko- i długoterminowego — a oba te tryby mają odrębny sposób rozliczania, który gwarantuje niezwykle konkurencyjne stawki. Elastyczność oferowanych przez nas umów w połączeniu z indywidualnym systemem rozliczeń sprawiają, że oferta Ribas nie ma sobie równych na trójmiejskim rynku.

Masz pytania dotyczące naszych warunków wynajmu, pojazdów dostępnych we flocie lub innych kwestii? Obsługa naszej wypożyczalni samochodów dostawczych i busów z chęcią udzieli Ci pomocy – nie wahaj się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo!

Zarezerwuj teraz