Ribas to firma z wieloletnim doświadczeniem w dostarczaniu aut o dużej ładowności zarówno klientom prywatnym, jak i biznesowym na terenie wielu miejscowości z województwa pomorskiego. Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych świadczy usługi w Tczewie. Jeśli potrzebujesz niezawodnego środka transportu, który ułatwi Ci realizację przedsięwzięcia transportowego, nasz wynajem busów z pewnością spełni wszystkie Twoje wymagania – poznaj atuty wyróżniające nas na rynku.

Profesjonalna obsługa i pełna elastyczność

Wypożyczalnia samochodów i busów Ribas cechuje się przede wszystkim wyjątkową obsługą — kontaktując się z nami, możesz liczyć na fachowe doradztwo w kwestii wyboru pojazdu dostawczego na wynajem, terminów oraz usług dodatkowych. Co więcej, działamy całodobowo, dzięki czemu masz pewność, że dostosujemy się do Twojej firmy niezależnie od specyfiki branży.

Wynajem busa można poszerzyć o szereg dodatkowych usług, takich jak zniesienie udziału własnego w szkodzie w ramach pełnego ubezpieczenia, wsparcie kierowcy samochodu dostawczego lub kompleksową realizację przewozu w imieniu Twojej firmy. Oferujemy również wyposażenie pasów transportowych. Ponadto, nasza wypożyczalnia może dostarczyć pojazd pod wskazany adres w Tczewie, a potem także go odebrać.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych i busów w idealnym stanie technicznym

Wyróżnikiem firmy Ribas jest również nasza niezawodna flota – dysponujemy szeregiem najpopularniejszych na rynku samochodów dostawczych, takich jak Renault Traffic, Opel Vivaro, Fiat Ducato czy Peugeot Boxer. Oferujemy busy na wynajem w rozmiarach L2H1, L3H2 oraz kontenerowe. Wszystkie pojazdy z wypożyczalni są w pełni sprawne, bezpieczne i zadbane, a ich wiek nie przekracza trzech lat, dzięki czemu nie musisz się obawiać o dyskomfort czy niespodziewane usterki.

Auta dostawcze na wynajem krótkoterminowy — komu przydadzą się najbardziej?

Z wypożyczalni samochodów dostawczych Ribas na terenie Tczewa mogą skorzystać osoby, które potrzebują auta nawet na jeden dzień. Wynajem busa na krótki termin docenią przede wszystkim firmy, które sporadycznie realizują przewozy większych ilości dóbr, przez co inwestycja we własny środek transportu jest dla nich dużym i niepotrzebnym obciążeniem budżetu. Pojazd wypożyczany na jeden lub kilka dni docenią również osoby prywatne, które planują remont, przeprowadzkę czy zakupy w sklepie meblowym i chcą przewozić większe gabaryty w komfortowy i bezpieczny sposób.

Wynajem długoterminowy pojazdów dostawczych – idealny dla firm kurierskich i transportowych

Samochody w rozmiarach L2H1 lub L3H2, a także te wyposażone w kontener są na co dzień niezbędne w wielu branżach. Wykorzystują je przede wszystkim firmy transportowe, ale przydają się również hydraulikom, instalatorom, elektrykom i innym fachowcom, którzy potrzebują dużych ilości sprzętu do realizowania usług w domach swoich klientów. Bus na wynajem długoterminowy z wypożyczalni Ribas będzie doskonałym rozwiązaniem w sytuacjach, gdy ważny dla firmy pojazd dozna awarii. Takie rozwiązanie może być również świetnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw kurierskich, które chcą sezonowo poszerzyć flotę, aby sprawniej realizować zadania, jednak nie chcą inwestować w nowe auto dostawcze na stałe.

Ribas – zaufany partner w przedsięwzięciach transportowych

Niezależnie od rodzaju auta ani czasu, na które chcesz je wypożyczyć, gwarantujemy Ci, że nasza firma podejdzie do Twojej rezerwacji z pełnym profesjonalizmem. Podstawienie samochodu dostawczego realizujemy bezpośrednio po rezerwacji — nie musisz się przejmować długim okresem oczekiwania na pojazd. Zarówno w wypadku krótko-, jak i długoterminowego wynajmu z wypożyczalni oferujemy indywidualną wycenę, która opiera się wyłącznie na wybranym przez Ciebie modelu busa i usługach dodatkowych.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Ribas działa na terenie Tczewa oraz wielu innych miejscowości w Trójmieście i okolicach. Przekonaj się, że nasze usługi są świetnym wyborem pod każdym względem — skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, aby omówić szczegóły wynajmu busa!

Zarezerwuj teraz