Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych

Działalność większości przedsiębiorstw wiąże się z transportem. Nawet branża produkcyjna potrzebuje sprawnych samochodów dostawczych do przewozu różnego rodzaju towarów. Jeżeli jednak nie chcemy obciążać budżetu firmowego zakupem nowego pojazdu, dobrym rozwiązaniem będzie długoterminowy wynajem auta. Tak się składa, że wypożyczalnia Ribas dysponuje rozbudowaną flotą dostawczaków do 3,5 tony oraz busami z plandeką. Działamy na terenie województwa pomorskiego, a w szczególności w Trójmieście, Tczewie i okolicznych miejscowościach.

Kompleksowo przygotowaną ofertę kierujemy do hurtowni oraz firm transportowych, budowlanych i kurierskich, które decydują się na długoterminowy wynajem samochodów dostawczych, powyżej 3 miesięcy. Nasi klienci mają do dyspozycji nowoczesne i komfortowe pojazdy, które regularnie poddajemy przeglądom technicznym. Podstawiamy je pod wskazany adres oraz zapewniamy pełne ubezpieczenie – zniesienie udziału własnego w szkodzie. Istnieje również możliwość wynajmu zestawu pasów transportowych.

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych

Dlaczego współpraca z firmą Ribas się opłaca? Wynajem długoterminowy to niezwykle praktyczne, a zarazem ekonomiczne rozwiązanie. Jako przedsiębiorca możesz zapewnić swoim klientom profesjonalną realizację każdego zlecenia, nie martwiąc się wysokimi kosztami transportu. Limit kilometrów pomoże Ci kontrolować zużycia paliwa, a bezpłatny serwis pozwoli uniknąć dodatkowych obciążeń finansowych. Brzmi interesująco, prawda?

Kto może skorzystać z naszych usług? Firmy działające w województwie pomorskim, a więc przedsiębiorcy z Trójmiasta, Pruszcza Gdańskiego, Tczewa itp. Nasi klienci doceniają niezawodną flotę samochodów dostawczych do 3,5 tony oraz busów z plandeką, które zgodnie z przyjętą polityką nie są starsze niż 3 lata. Dzięki temu możesz liczyć na solidne wsparcie, bezpieczeństwo jazdy oraz niską awaryjność. Oferujemy m.in.: Opel Vivaro, Renault Traffic, Peugeot Boxer oraz Fiat Ducato. Zainteresowany?

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Ribas

Zajmujemy się wynajmem samochodów dostawczych, głównie na terenie województwa pomorskiego. Doskonale dopasujemy auto do potrzeb Twojej firmy. Masz do wyboru kilka niezawodnych modeli renomowanych marek, takich jak Fiat, Opel czy Ranault. Dostępne są natychmiast po podpisaniu umowy. Dbamy o nienaganną sprawność naszych pojazdów, abyś mógł cieszyć się bezpieczną oraz komfortową jazdą.

Gwarantujemy pełną przejrzystość zasad wynajmu dostawczaków do 3,5 tony oraz busów z plandeką. Opłacamy ubezpieczenia AC/OC, a także zapewniamy kompleksowy serwis z bezpłatną wymianą opon oraz opcję przedłużenia umowy. Możesz liczyć na fachowe doradztwo w zakresie wyboru najlepszego modelu, jak również profesjonalne wsparcie przez 24 godziny na dobę w przypadku niespodziewanych sytuacji losowych czy wypadku. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Czy Twoja firma potrzebuje dodatkowego środku transportu? Nie narażaj się na zbędne koszty, inwestując w drogie pojazdy prosto z salonu. Skorzystaj z naszej usługi wynajmu długoterminowego samochodów dostawczych na terenie Trójmiasta oraz całego województwa pomorskiego. To znakomity sposób na oszczędności w budżecie firmowym, a także szansa na wiele korzyści operacyjnych. Twój biznes zyska nowych klientów oraz zapewni sprawną realizację zamówień, niezależnie od tego, czy działasz w branży transportowej, kurierskiej, budowlanej czy przeprowadzkowej. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu – rozwiejemy wszelkie wątpliwości.