Szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, który ułatwi Ci organizację transportu i dostarczy auta odpowiadające na logistyczne potrzeby Twojej firmy? A może planujesz przeprowadzkę i chcesz, aby przewóz mebli i wyposażenia przebiegł sprawnie i bezpiecznie? Wypożyczalnia samochodów dostawczych Ribas z Pruszcza Gdańskiego wspomoże Cię w każdym transportowym przedsięwzięciu. Sprawdź naszą ofertę busów i mniejszych aut ciężarowych na wynajem i wybierz interesujący Cię model – a my zajmiemy się resztą!

Nowoczesna flota samochodów dostawczych

To, co wyróżnia firmę Ribas na rynku, to przede wszystkim świetny stan techniczny naszych pojazdów na wynajem. Żadne z aut dostawczych dostępnych w wypożyczalni nie jest starsze niż 3 lata – wszystkie za to są w pełni sprawne i dopasowane do potrzeb współczesnych kierowców busów. Dysponujemy przede wszystkim popularnymi, sprawdzonymi modelami samochodów, na przykład Fiat Ducato, Renault Trafic czy też bardziej przestronnymi opcjami jak Opel Vivaro i Peugeot Boxer — również w wersjach poszerzonych o kontener.

Dostępne w naszej ofercie auta na wynajem są również opisane pod względem wymiarów przestrzeni ładunkowej, a także ich maksymalnej ładowności określonej w kilogramach. Dzięki tym parametrom nawet osoby, które nie posiadają obszernej wiedzy o samochodach dostawczych i busach bez trudu odnajdą tu model spełniający ich wymagania. W ramach usług wypożyczalni oferujemy również możliwość wyposażenia wybranego pojazdu w dodatkowe pasy transportowe, co umożliwi przewóz nawet podatnych na uszkodzenia dóbr.

Ribas – obsługa, której możesz zaufać

Jedną z najważniejszych misji naszej firmy jest pełne dopasowanie się do potrzeb naszych klientów — tę wartość staramy się odzwierciedlać w profilu naszych usług. Jesteśmy dostępni całodobowo, dzięki czemu przedsiębiorstwa pracujące w niestandardowych godzinach mogą zamówić wynajem o najbardziej dogodnej porze. Rezerwacje na busy realizujemy bezzwłocznie, aby jak najszybciej dostarczyć Ci samochód dostawczy z wypożyczalni. Oferujemy także usługi profesjonalnych kierowców, którzy mogą usiąść za kierownicą wybranego pojazdu na wynajem i wspomóc Cię w realizacji zadań transportowych i logistycznych.

Wynajem busa z podstawieniem i odbiorem ze wskazanego adresu

Szanujemy czas naszych klientów, dlatego nasza oferta obejmuje również udogodnienia w zakresie dostarczenia wybranego przez Ciebie pojazdu. Wystarczy, że wskażesz nam adres, a nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych z Pruszcza Gdańskiego podstawi auto w wybrane miejsce. Po zakończeniu wynajmu możemy także odebrać pojazd ze wskazanej lokalizacji. Takie rozwiązanie jest niezwykle wygodne zarówno dla użytkowników prywatnych, którzy potrzebują busa w konkretnym celu, jak i firm – zapewnimy im komfort odbioru zarezerwowanego środka transportu wprost pod siedzibę.

Indywidualna wycena wynajmu krótko- i długoterminowego

Staramy się, aby nasze usługi były przystępne finansowo zarówno dla osób prywatnych, które chcą zrealizować konkretne cele, jak i dla przedsiębiorców, którzy muszą dbać o spójność comiesięcznego budżetu. Decydując się na współpracę z wypożyczalnią samochodów dostawczych i busów Ribas z Pruszcza Gdańskiego, zyskasz przejrzystą umowę opartą na konkretnych warunkach, a także indywidualną wycenę dokonaną na podstawie wybranych przez Ciebie usług. Elastyczność naszej oferty zwiększa możliwość wynajmu busa zarówno na krótki termin, jak i dłuższy okres – zarezerwuj pierwsze auto z wykorzystaniem naszego formularza i ciesz się wygodą, jaką zyskasz!

Zarezerwuj teraz