Zwiększona ilość zamawianych paczek w okresie przedświątecznym – wynajem aut przez firmy kurierskie

Sezonowość biznesu w branży transportowej jest szczególnie obserwowana w okresie przedświątecznym. Robienie zakupów przeniosło się ze sklepów stacjonarnych do internetu, a korzyści dla konsumentów z takiego obrotu sprawy są bardzo duże. Darmowa wysyłka, zwroty bez podania przyczyny oraz szybkie przelewy gotówki na konto – to właśnie dlatego dzisiaj celujemy w zakupy online.

Dla firm kurierskich jest to czas większych profitów, a co za tym idzie – wzmożonej pracy. Kurierzy często skarżą się na niedogodności związane z intensywnością rozwożenia dostaw, a samochody, jakimi jeżdżą po całej Polsce, bardzo często pozostawiają wiele do życzenia. Co zrobić, kiedy ilość zamówień się nasila, a w firmie brakuje odpowiednich pojazdów? Podpowiadamy!

Skorzystaj z wynajmu samochodów dostawczych i dostarczaj przesyłki na czas

Trafnym rozwiązaniem problemu z brakami we flocie samochodowej jest wynajem. Samochody dostawcze – nie tylko te w Trójmieście czy w okolicach województwa pomorskiego, ale też na terenie całego kraju – z każdym rokiem są bardziej eksploatowane. Takie auta nie zawsze przechodzą przeglądy ze względu na duży przebieg oraz usterki powstające wraz z upływem czasu.

Jeśli prowadzisz firmę kurierską, koniecznie pomyśl nad skorzystaniem z usług wypożyczalni pojazdów dostawczych. RIBAS to zakład usługowy z siedzibą niedaleko Gdańska – w Pruszczu Gdańskim. Wynajmiesz tutaj nowoczesne samochody do przewozu przesyłek o różnych gabarytach. Oferujemy modele, takie jak:

  • Opel Vivaro,
  • Renault Trafic,
  • Peugeot Boxer,
  • Fiat Ducato.

Każde auto możesz wynająć na krótki okres – tuż przed Bożym Narodzeniem – bądź postawić na wynajem długoterminowy na ustalonych przez obie strony warunkach. Takim sposobem zwiększysz zaplecze samochodowe bez wysokich inwestycji w zakup nowych pojazdów.

Jak zarezerwować samochód w wypożyczalni aut dostawczych RIBAS?

Okolice Gdańska są terenem, gdzie nasilenie handlu online jest ogromne. Nie tylko klienci indywidualni zamawiają paczki z prezentami dla najbliższych. Również małe, średnie i większe przedsiębiorstwa produkują w okresie świątecznym więcej towaru niż w pozostałych miesiącach w roku. Aby zaopatrzenie doszło na czas, warto postawić na bezawaryjne auta, które są regularnie kontrolowane, a przy tym konserwowane.

Aby zarezerwować dostawczaka w wypożyczalni samochodów RIBAS, należy wypełnić formularz online, wybrać klasę pojazdu, wpisać swoje dane, takie jak imię, nazwisko, nazwa firmy, numer telefonu oraz adres mailowy. W odpowiedniej rubryce wpisz datę i miejsce odbioru i zwrotu, a także ewentualne uwagi. W ofercie krótkoterminowej gwarantujemy brak limitu kilometrów, a poza tym – przejrzyste zasady wynajmu.

Zapraszamy do naszej wypożyczalni samochodów dostawczych w okolicach Gdańska – wynajmij auto i nie martw się o doręczenie przesyłek na czas!