Najpopularniejsze modele samochodów dostawczych do wynajęcia

Wypożyczalnie posiadają z reguły dość rozbudowaną flotę, wybór odpowiedniego pojazdu stanowi więc czasami spore wyzwanie, zwłaszcza jeżeli na co dzień poruszasz się po drogach jedynie osobówką. Aby takie auta spełniły zróżnicowane oczekiwania zarówno klientów biznesowych, jak i indywidualnych, muszą być nie tylko wszechstronne oraz niezawodne, ale także dostępne w przystępnej cenie. Chcąc ułatwić Ci podjęcie właściwej decyzji, bierzemy dzisiaj pod lupę popularne modele samochodów dostawczych do wynajęcia.

Sprawdzamy m.in., które z nich sprawdzą się przy przewożeniu mebli ze starego mieszkania do nowe lokum, a które będą stanowić wartość dodaną w hurtowni, firmie kurierskiej czy przedsiębiorstwie wyspecjalizowanym w transporcie artykułów spożywczych.

Renault Traffic i Opel Vivaro – kompaktowe furgonetki na miejskie trasy

Jeśli zależy nam na łatwości manewrowania w ciasnych uliczkach, a jednocześnie potrzebujemy auta o ładowności na poziomie powyżej 1100 kg, te zbliżone pod kątem parametrów modele samochodów dostawczych do wynajęcia okażą się doskonałym wyborem. Opel Vivaro i Renault Traffic L2H1 są ponadto ekonomiczne w eksploatacji i posiadają przestrzeń ładunkową o długości prawie 3 metrów (pomieszczą do 3 europalet). Oba pojazdy są bardzo popularne wśród klientów ze względu za swoją uniwersalność – idealnie sprawdzają się przy prowadzeniu działalności gospodarczej, ale gwarantują również wysoki komfort podczas przewozu prywatnego dobytku. Można je wynająć w niskiej cenie.

Większe samochody dostawcze na wynajem – jakie są popularne?

W przypadku aut o ładowności 1500 kg na rynku królują przede wszystkim 3 modele: Peugeot Boxer, Fiat Ducato oraz nieco rzadziej spotykany Citroen Jumper. Czemu właśnie te samochody dostawcze są tak popularne? Do ich zalet należy długoletnia bezawaryjność oraz ogromna przestrzeń ładunkowa do zagospodarowania – w przypadku wersji z zabudową kontenerową jej wymiary to aż 4,1 x 2,1 x 2,1 m. Wystarczy szybki rzut oka na pozostałe parametry, a szybko przekonasz się, że to najlepsze pojazdy do wynajęcia na dłuższą metę. Polecamy je wszystkim firmom transportowym i budowlanym.

Poza Citroenem Jumperem możesz wynająć u nas wszystkie najpopularniejsze modele samochodów dostawczych dostępne na rynku. Mamy istotną przewagę nad konkurencją: we flocie Ribas nie znajdziesz aut starszych niż 3 lata!